BARKODLU KART

Bugün en yaygın  kullanılan başlıca barkod kodları Code39, Code128, EAN13, EAN8, UPC, ITF tir. Bunlardan ITF, EAN ve UPC barkod kodları yalnızca rakamları içermektedir. Code39 ve Code128 ise rakamları, harfleri ve özel işaretleri içermektedir. İhtiyacınız olan barkodlu kart kodlarına uygun olarak baskılı / baskısız barkodlu kart üretimi yapabilmekteyiz.

 

Barkodlu Kartların Kullanım Alanları

Barkodlu kartlar, personel takip sistemlerinde puantaj kartı, müşteri sadakat uygulamarında puan ve indirim kartı olarak en yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların dışında barkodlu kartlar ile öğrenci kartları, sıramatik kartları, ödeme/kantin/yemekhane kartı, uygulamaları içinde barkodlu kartlar sıklıkla kullanılmaktadır.

Barkodlu kartlar el tipi veya sabit barkod okuyucular ile olunabilir. Hemen her işletmede bulunan barkod okuyucu cihazlar ile hem ürünlerin okutma işlemi yapılırken aynı zamanda plastik kart üzerindeki barkodlarda okutulabilmektedir. Böylelikle tek bir barkod okuyucu ile hem ürünler hem de barkodlu kartlar okutulabilinir. Barkodlu kartlar özellikle satış noktalarında diğer kartlara göre maliyet avantajı ve sistemde halihazırda kullanılan barkod okuyucular sayesinde ek yatırım maliyeti yapılmadan kullanılabildiklerinden sıklıkla tercih edilmektedir. Barkodlu kart ürünlerimizin kalitesinden emin olmak için ücretsiz numune talep edebilirsiniz.

Barkodlu Kart Çeşitleri

 

Baskılı barkodlu kart siparişleriniz ekonomik ve kaliteli olarak en hızlı şekilde barkodlu kart üretim tesislerimizde üretilerek gönderilmektedir.

KARE KOD ve QR Kodlu Kart Çeşitleri


karekodlu kart siparişleriniz ekonomik ve kaliteli olarak en hızlı şekilde barkodlu kart üretim tesislerimizde üretilerek gönderilmektedir.

Barkodlu Kart Avantajları?

Barkodlu kartlar Satış işlemi için ortamda barkod okuyucu bulunan, Müşteri Sadakat sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Diğer yöntemlere göre ekonomik avantaj sağlar. Geçiş kontrol sistemlerinde ve personel kontrol sistemlerinde de kullanılmaktadır. İsteğinize göre fotoğraflı, logolu ve barkodlu kartlar hazırlanmaktadır.

- Barkodlu kartlar diğer kartlı sistemlerden çok daha ekonomiktir..
- Kartın okuyucuya fiziksel teması gerekmemektedir.
- Sürtünme ve deformasyon söz konusu olmaz.
- Personel geçişleri daha seri ve sorunsuz olmaktadır.
- Sıklıkla müşteri sadakat programlarında kullanılmaktadır.
- Kartı cüzdandan, çantadan, cepten okutulması mümkün değildir.
- 86 x 54 x 0.8 mm ölçülerinde, Kart yüzeyi renkli baskıya müsaittir.

 

BARKODLU KART İMALATI

Barkodlu kart üretimi ISO kalite belgeli tesisimizde yüksek baskı kalitesi ile yapılmakta olup, en uygun fiyat ve en hızlı üretim süresi ile adresinize teslim edilmektedir. 

Neden Barkodlu kart kullanmalıyım?

Günümüzde müşterilere en iyi desteği sunan şirketler büyümeyi başarıyor. Bunun için de ayrı ayrı müşteriler olarak onları tanımak zorundayız, Müşterilerimizi daha iyi tanımak için onların harcamalarını iyi takip etmek zorundayız.

Bu konuda kullanılan müşteri takip sistemi ile (CRM) müşterileriniz alışverişlerinde sizi tercih ediyorlar. Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için müşteri kartı sistemi ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz. Barkodlu kartlar firma logonuz ve size özel tasarımlar ile yüksek baskı kalitesinde barkodlu kart tesisimizde üretilmektedir.


Barkodlu Kart Nedir?

Barkod, verilerin çizgi ve boşluklardan oluşan semboller ile kodlanması ve optik okuyucular vasıtasıyla bilgisayar ortamına aktarılmasının genel tanımıdır. En basit şekilde barkod, bir seri karakteri kodlamakta kullanılan siyah çubuklar ve beyaz boşluklar dizisidir. Sembollerin kolay ve ucuz üretilmesi, hata oranının diğer teknolojilere göre çok düşük olması, barkod teknolojisini yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Barkodlu kartlar Satış işlemi için ortamda barkod okuyucu bulunan, Müşteri Sadakat sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Diğer yöntemlere göre ekonomik avantaj sağlar. Geçiş kontrol sistemlerinde ve personel kontrol sistemlerinde de kullanılmaktadır. İsteğinize göre fotoğraflı, logolu ve barkodlu kartlar hazırlanmaktadır.

Barkodlu Kart fiyatları, barkodlu kart fiyatı ne kadar öğrenmek istiyorsanız satış temsilcilerimizden barkodlu kart fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

BARKODLU KART ÜRETİMİ 

Barkodlu kart üreticisi KartOfis ile tanışmak ve ücretsiz numune üretimi yaptırmak için bizi aramaktan çekinmeyin  0212 909 55 65

ANAHTAR: Barkodlu kart , barkodlu kart üretimi, barkod firması, barkod okuyuculu kart, barkodlu kart imalatı üretim, barkodlu müşteri kartı, barkodlu plastik kart, qr kart, kare kodlu kart, barkod okuyucu, pvc kart, baskılı kart