Hakkımızda...

KartOfis özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı kartlar,  kart okuyucular, kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ile Akıllı Kartlar, Plastik Kartlar, kart Aksesuarları, Kart Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri ve Kartlı geçiş kontrol sistemleri konularında faaliyet gösteren KartOfis ayrıca proje bazında anahtar teslimi okul otomasyon ve E- Kampüs çözümleri sunmaktadır. 


PVC ve Akıllı Kartlarının basımı konusunda yüksek kapasiteli bir üretim merkezine sahip olan firmamızda müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibi olarak belirlenmiştir.


KartOfis İzmir Üretim Merkezi ve İstanbul Perpa Şubesiyle

Yıllık 10 Milyon kartlık üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. 

Değerlerimiz


Müşterilerimiz Velinimetimizdir; Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. 

Gizlilik ve Güvenilirlik; Elde ettiğimiz bilgileri, kanun ve şirket prensipleri doğrultusunda koruyarak, müşterilerimiz için güvenilir bir sırdaş olmak.

Takım Ruhu; Çalışma arkadaşlarımız müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla, bütünlük ve uyum içinde çıkar çatışmalarından uzak bir iş anlayışıyla çalışmak.

Kalite; Yaptığımız işlerin farkında olarak, bizden istenileni zamanında, dünya standartları kalitesinde ve çevreye duyarlı bir şekilde üretmek.

Avantajlarımız


Hızlı Teslimat; KartOfis ile işbirliği yapmak, kargolarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti eder.

7/24 Sipariş Takibi; Size, üretimin tüm aşamasını takip etme fırsatı veren kontrol panelimiz ile  7/24 bilgi sağlıyoruz.

Maliyet Avantajı; Piyasadaki en düşük fiyatlara sahibiz ve işinize uygun ekonomik çözümler sunuyoruz.

Numune; Adedi ne olursa olsun tüm baskılı kart siparişleriniz için bire bir ücretsiz numune üreterek, baskı kalitemizi ispatlıyoruz.

VİZYON
MİSYON
VİZYON

Başarısı ile güçlü bir marka ve lider bir iş ortağı haline gelmeyi; hizmet, kalite ve güvenliğe verdiği önem sayesinde üretim ve kart teknolojileri pazarında, rekabette öncü, kurumlara örnek global bir şirket olmayı hedefliyoruz.

MİSYON

Politikalarımız

 

Kalite Yönetimi

KartOfis; Sağladığı ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemini oluşturmayı, ürün ve üretim kalitesini kapsayan tüm süreçlerde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak uygulamayı hedeflemiştir.

Müşteri Memnuniyeti
Bilgi Güvenliği Yönetimi
İş Sağlığı ve Güvenliği
  • kartofis-bs-ohsas-18001-2007-2.jpg
  • kartofis-din-iso-27001-2013.jpg
  • kartofis-iso-9001-2015.jpg
  • kartofis-iso-10002-2018.jpg